Ücretsiz Xml Bayilik - Dropshipping


Stoksuz Satış Dropshipping Xml Bayilik Nedir?
Dropshipping, Türkçe de tam olarak stoksuz satış olarak ifade edilir. Satışını yapmak istediğiniz ürünlerin stoğunu tutmadan tedarikçi firmanın deposundan müşterinizin adresine yönlendirilme işlemini ifade eder.

Dropshipping metotları genelde yeni girişimciler, mevcut ürün çeşitliliğini arttırmak isteyen firmalar sermaye bakımından yatırım yapmadan e-ticaret yapmak isteyen tüm kitleye hitap eder.

Dropshipping hizmetleri XML entegrasyonlarına dayalıdır ve tedarikçinin sisteminde yer alan ürünlerin kısa süre içerisinde kendi internet sitenize ve ya pazaryerlerine aktarımını sağlayan veri transfer teknolojisidir.
XML entegrasyonu sayesinde, tedarikçi sisteminde yer alan ürünlerin; İsimleri, fiyatları, açıklamaları, stok bilgileri vs. gibi birçok veriye hızlı bir şekilde erişim sağlayıp kendi sisteminize yükleyebiliyorsunuz. Xml linkleri web sayfanızda ki ve pazaryerlerinizde ki ürünlerinizin güncel kalmasını sağlamakla beraber eklenen yeni ürünlerinde sisteminize eklenmesi gibi birçok avantaja sahip olmanızı sağlar.


Sizde yeni bir iş kurduysanız veya kuracaksanız, stok tutmadan, depo maliyeti, çalışan maliyetleri gibi ilk etapta ciddi anlamda maliyete sebep olacak masrafları ortadan kaldırarak netlegelsin.com web sitemize bayi olarak XML linkimizle ürünlerimizi pazarlayabilir ve satış yapabilirsiniz.

Bayilik başvurunuzu yaptıktan sonra XML linkinizi sizinle paylaşıyoruz ve entegrasyon yazılımınız aracılığıyla XML linkini işleme tabi tutarak, netlegelsin.com web sayfamızda var olan tüm ürünleri kısa sürede kendi sitenize, pazaryerlerinize yükleyerek satışa başlıyorsunuz.

Satış yapabileceğiniz platformlar; kendinize ait e-ticaret siteniz, sosyal medya(facebook, instagram), n11, gittigidiyor, hepsiburada, trendyol, epttavm, amazon türkiye vs. olarak çoğaltılabilir.
Bayimiz olmak ve satışa başlamak için web sitemizin en üstünde yer alan “ bayilik başvurusu “ linkine tıklayarak gerekli formu doldurup başvuruda bulunmaktır. Akabinde WhatsApp hattımızdan başvuru bildiriminde bulunarak XML linkinizi talep etmek olacaktır. Bayiliğiniz onaylanıp XML linki sizinle paylaşıldıktan sonra satışa başlayabilirsiniz.

Peki netlegelsin.com Dropshipping Xml Bayilik Şartları ve Çalışma Koşulları Nelerdir?
 • XML linki için herhangi bir ücret talep edilmemektedir.
 • Siparişlerinizin gönderimleri Yurtiçi Kargo ile yapılmaktadır.
 • Siparişlerinize ait ürünlerinizin ödemesini kredi kartı, banka havalesi veya sistemimizde bakiyeniz mevcutsa bakiyenizden ödeyerek yapabilirsiniz.
 • Siparişlerinize ait kargolama işlemi siparişi oluştururken sistemimize yükleyeceğiniz kargo şablonu ile yapılmaktadır. N11, GittiGidiyor, Trendyol vs. mecralarından alacağınız kampanya kodlarını siparişe ekliyorsunuz. İlgili belgenin çıktısını alıp paketlenen ürünlerinizin üzerine ekleyerek kargo şubesine teslim ediyoruz. Böylece kargolanan ürünlerinizin kargo takip kodları sisteminize otomatik olarak düşmektedir.
 • Ürünlerinizin iadesi nasıl gerçekleşir; Ürünlerimizde hata, kusur, eksik gönderim mevcutsa ücretsiz olarak iadesini gerçekleştirebilirsiniz. İlgili ürünün ücreti bayi sisteminize bakiye olarak eklenecektir ve daha sonra ki siparişlerinizde kullanabileceksiniz. Harici sebeplerle iade kabul edilmemektedir. Çıkışı yapılan ürünlerin iadesi tarafınıza gerçekleştirilir.
 • Siparişlerinizin kargolanma süresi günün yoğunluğuna göre değişkenlik göstermektedir. Genelde aynı gün kargolama yapılmaktadır, lakin yoğunluktan ötürü veya kargo firması kaynaklı vs. sebeplerden ötürü en geç 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.
 • Aynı gün kargolama işlemi saat 10:00’a kadar geçilen siparişlerde gerçekleşir, 10:00’dan sonra gelen siparişler yine günün yoğunluğuna göre aynı gün yetiştirilmeye çalışılır şayet yetişmezse yine en geç 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.
 • 30 gün boyunca aktif olmayan bayilikler kapatılır.

Netlegelsin.com’a Üye Olarak Satışını Yapabileceğim Ürünler Nelerdir?
                Web sayfamızda ki mevcut ürünlerimizin kategorileri sırasıyla;
1-) Parti Malzemeleri
2-) Pratik Ev Yaşam Araç Gereçleri
3-) TV-Shop Ürünleri
4-) Diğer bazı kategoriler vs …
 
Ortalama olarak 3000 adetin üzerinde ürün XML linkimizde mevcuttur.

Şartlarınızı Okudum ve Sizinle Çalışmak İstiyorum Şimdi Ne Yapmalıyım?
 • İlk adım olarak “ bayilik başvurusu “ linkine tıklayarak formu eksiksiz doldurunuz.(e fatura mükellefi olan bayilerimizin “vergi kimlik numarası” alanına TC kimlik numaralarını girmeleri gerekmektedir) 
 • Formu doldurduktan sonra “ 552 482 01 34 “ nolu WhatsApp hattımızdan bize bayilik başvurusu yaptığınızı iletiniz.
 • Bayiliğiniz onaylandıktan sonra WhatsApp hattı üzerinden Xml linkinizi paylaşacağız.
Yukarıda ki adımları tamamladıktan sonra ürünlerinizi istediğiniz pazaryeri mecralarında veya kendi internet sitenizde satmaya başlayabilirsiniz.
Hayırlı olsun bol kazançlar dileriz!
Yükleniyor...